Üdvözöljük, lépjen be fiókjába.
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Árukereső.hu Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm
Fogyasztói ár: 18.409 Ft
Nettó ár: 14.495 Ft
-től -ig, vagy a készlet erejéig.
0 vélemény
Cikkszám: S+85DLC03D
Készlet információ: szállítás: 3 munkanap
Db:
Kosárba
Kívángságlista
Összehasonlítás
MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

Írjon vélemény

Az Ön neve:


Az Ön véleménye: Megjegyzés: HTML kódok nem engedélyezettek!

Értékelés: Rossz           

Írja be az ellenőrző kódot: