Üdvözöljük, lépjen be fiókjába.
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Árukereső.hu Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

Home » HÁLÓZATI ESZKÖZÖK » Hálózat

Megjelenítés: Összehasonlítás (0)
Listázás:
Rendezés:
M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)
KELine M6 csavar készlet (4db csavar, 4db alátét, 4 db kosáranya)..
Kívángságlista
Összehasonlítás
378 Ft
SC-SC,duplex toldó multimódusú, beige
..
Kívángságlista
Összehasonlítás
425 Ft
Szimplex pigtail kábel  LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5
Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 9/125 SM LSZH, 1.5 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
478 Ft
Rainbow UTP FALI ALJ CAT5E 1-ES
UTP FALI ALJ CAT5E 1-ES..
Kívángságlista
Összehasonlítás
488 Ft
LEGRAND RJ45 Keystone port Cat5e árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 180° 100MH
LEGRAND RJ45 Keystone port Cat5e árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 180° 100MHz 1Gigabit..
Kívángságlista
Összehasonlítás
538 Ft
Díszkeret - 50x50 DIN előlaphoz, fehér
..
Kívángságlista
Összehasonlítás
565 Ft
Rainbow UTP FALI ALJ CAT5E 2-ES
UTP FALI ALJ CAT5E 2-ES..
Kívángságlista
Összehasonlítás
762 Ft
Modulo45 padlódobozba / csatornába telepíthető aljzat 2 portos üres
KELine Modulo45, 2xRJ45, padlódobozba, csatornába, üres, modulok nélkül !..
Kívángságlista
Összehasonlítás
794 Ft
Szimplex pigtail kábel  LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 50/125 OM4 LSZH, 1.
Szimplex pigtail kábel LC/UPC csatlakozóval, 0.9mm szimplex 50/125 OM4 LSZH, 1.5 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
832 Ft
PANDUIT, COVER, C3LG6, LIGHT GRAY(6ft.)
PANDUIT, COVER, C3LG6, LIGHT GRAY(6ft.)..
Kívángságlista
Összehasonlítás
982 Ft
Mercusys MW150US N150 Wireless Nano USB Adapter
N150 Wireless Nano USB Adapter, Nano Size, USB 2.0..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.271 Ft
Kötökazetta 2x12  zsugorcsőnek
KELine 6-12 kazetta zsugorcsőnek..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.645 Ft
Kategória 6A, 10Giga keystone jack RJ45/s
KELine Kategória 6A, 10Giga keystone jack RJ45/s..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.817 Ft
Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m
Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.871 Ft
Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 2 m, LSOH halogénmentés, szürke
KELine Kategória 6A, 10Giga patch kábel STP, 2 m, LSOH halogénmentés, szürke..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.872 Ft
Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m
Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
1.981 Ft
DIN 3 portos előlap - döntött, 50x50, SL hellyel, fehér
..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.000 Ft
Mercusys MW300UM N300 Wireless Mini USB Adapter
N300 Wireless Mini USB Adapter Provides fast 300Mbps Wi-Fi connections for wired devices Ideal for o..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.073 Ft
Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m
Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.165 Ft
Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 0
Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 0,5 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.264 Ft
Mercusys MW300UH 300Mbps Wireless USB Adapter
300Mbps High Gain Wireless USB AdapterProvides fast 300Mbps Wi-Fi connections for wired devices Two ..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.289 Ft
Mercusys MS108 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch
8-Port 10/100Mbps Desktop Switch 8 10/100Mbps auto-negotiation RJ45 ports with auto MDI / MDIX suppo..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.303 Ft
Duplex patch kábel  2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12
Duplex patch kábel 2 x SC/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.365 Ft
Duplex patch kábel  2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/12
Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.365 Ft
Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1
Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m..
Kívángságlista
Összehasonlítás
2.365 Ft